Vítame akékoľvek podnety na našu činnosť i webstránku. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach.

E-MAIL: info@askpn.sk

Močenok - MHK  Piešťany 18:13  (7:7)

Močenok - MHK Piešťany 18:13 (7:7)

Močenok 26.2.2022

Dorastenky v prvom zápase po reštarte súťaží sa chceli pobiť o čo najlepší výsledok. Od začiatku to bol súboj obrán s výbornými brankárkami na oboch stranách, keď sa strelci presadzovali veľmi ťažko . Počas celého prvého polčasu to bolo veľmi vyrovnané stretnutie, obe družstvá sa striedali vo vedení. Nakoniec polčas skončil remízou 7:7.

V druhom polčase pokračoval rovnaký priebeh až do 48. min. do stavu 13:12. Domáce hráčky potom strelili štyri góly z rýchlych protiútokov a definitívne zlomili zápas na svoju stranu. Piešťanom nepomohol ani výborný výkon brankárky Barlovej.  Nakoniec v bojovnom zápase chudobnom na góly prehrali  18:13.

Zhodnotenie trénera:

Pred zápasom sme nepoznali silu súpera. Išli sme odohrať čo najlepší zápas s našimi mladými hráčkami, pre ktoré je každý jeden takýto zápas veľká škola a môže  ich posúvať ďalej. Zápas bol veľmi vyrovnaný najmä vďaka našej obrane 1-5, cez ktorú sa mali problém presadiť domáce hráčky. Za kvalitnou obranou  chytala spoľahlivá Barlová. Naopak, my sme sa mali problém presadiť cez agresívnu obranu 0-6 a keď sme ju už prekonali, buď naše strely skončili na dobre chytajúcej brankárke domácich,  alebo sme mali smolu a naše strely končili na konštrukcii bránky . Treba povedať, že dnes vyhralo šťastnejšie družstvo,  ktoré v pravom čase naklonilo skóre na svoju stranu. Dnes sme neboli horším družstvom, bolo však ešte vidieť, že nám chýba zápasová prax. Nevychádzala nám streľba z väčšej vzdialenosti a chýbali nám aj góly z priestoru krídiel. Zápas nám ukázal na čom treba popracovať . Dievčatá treba pochváliť za bojovný výkon..

Zostava:  Barlová, Múčková N. – Brandhuber 5, Múčková S. 1, Šnajdárová 5,  Kopálová 1, Noskovičová, Samuhelová 1, Mikušáková,  Dorošová, Bachňáková, Blašková.